O Kancelarii

Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Spółka partnerska jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się kancelarią, działającą na rynku usług prawniczych od 2010 roku. Jej założycielami są Małgorzata Szczepańska – Chwała oraz Wiesław Chwała – radcowie prawni i doradcy podatkowi posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw sądowych, pozasądowych oraz przed organami administracji publicznej, zdobyte podczas pracy w krakowskich kancelariach oraz w trakcie prowadzenia indywidualnej praktyki prawniczej. Ich indywidualna praktyka i renoma na rynku lokalnym stworzyła w 2010 roku podwaliny pod obecny kształt Kancelarii.

 

Zespół Kancelarii uzupełnia młoda kadra – radcowie prawni i aplikanci radcowscy, dobrani ze względu na niezbędną wiedzę i umiejętności. Ponadto Kancelaria współpracuje z doświadczonymi radcami prawnymi, adwokatami, doradcami podatkowymi, notariuszami oraz specjalistami z zakresu księgowości.

 

Świadczenie pomocy prawnej wymaga nieustannego dostosowywania się do zmiennych realiów rynkowych i prawnych. Dlatego nasz Zespół na bieżąco śledzi zmiany w obowiązujących przepisach prawnych, jak również aktualne orzecznictwo. Nieustannie aktualizujemy i poszerzamy swoją wiedzę, co w połączeniu z doświadczeniem i sprawdzonymi w trakcie wieloletniej praktyki metodami działania powoduje, że naszym Klientom gwarantujemy profesjonalną, wszechstronną oraz kompleksową obsługę prawną, zawsze proponując optymalne i praktyczne rozwiązania.

 

W ramach działalności Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Udzielamy zarówno jednorazowych porad prawnych, jak również zajmujemy się stałą obsługą prawną.

 

Zakres usług Kancelarii jest szeroki – zajmujemy się doradztwem i reprezentacją naszych Klientów w sprawach z zakresu prawa podatkowego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i handlowego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Cytat

Prawo jest sztuką tego, co dobre i sprawiedliwe.

Celsus